136. árverés - 255. tétel
Szüry Dénes
Drámai impressziók. 1893-1898.
Bp, 1899. Singer-Wolfner. |
XVI+(2)+307p. |
A címlapon ajánlással: "Tolnai Lajosnak a Képes Családi Lapok szerkesztőjének meleg üdvözlettel Szüry Dénes". |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 4428. |