136. árverés - 251. tétel
Bayer József
A magyar drámairodalom története a legrégibb nyomokon 1867-ig. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1897. MTA. |
XV+541+VII+494p. |
Tóth Lőrinc drámaírónak, az MTA tagjának szóló ajánló sorokkal. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |