136. árverés - 23. tétel
Balla Gergely
Nagy-Körösi krónika. Jegyzetekkel s oklevéltárral ellátva kiadták Szabó Károly és Szilágyi Sándor.
Kecskeméten, 1856. Szilády Károly ny. |
(4)+IV+156p. (Történeti emlékek a magyar nép községi és magán életéből a XVIII. század végéig. I.) |
Hozzákötve: Inczédi Pál naplója 1660-1697. — Késmárki Névtelen nemes naplója 1682-1683. — Szakál Ferencz naplója 1698-1718. — Vizaknai Briccius György naplója 1693-1717. Jegyzetekkel és oklevéltárral ellátva Kiadják Szabó Károly és Szilágyi Sándor. Pest, 1860. Pfeifer Ferdinánd. (2)+131p. (Történeti emlékek a magyar nép községi és magán életéből a XVIII. század végéig. II.) Hozzákötve: Tooth János: Kis-Kun-Halas város története. Jegyzetekkel s oklevéltárral ellátva kiadta Szilágyi Sándor. Nagy-Kőrös (Kecskemét), 1861. (Szilády Károly ny.) (4)+IV+124p. A borítón Szilágyi Sándor dedikációjával (a címzett nevét kivágták). (Történeti emlékek a magyar nép községi és magán életéből a XVIII. század végéig. III.) |
Korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. |