136. árverés - 215. tétel
Képes sport-naptár a vadászat, lovaglás, kocsi-sport, galamb-lövészet, eb-sport... kedvelői számára az 1886. évre. Szerkesztik Porzsolt Jenő és Kálmán. I. évfolyam.
Bp., 1886. Pallas Rt. |
202+(26)p. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |