136. árverés - 195. tétel
Istvánffy Gyula, csík-madéfalvi dr.
A magyar ehető és mérges gombák könyve. A legközönségesebb ehető s mérges fajok megismerésére szerzette ~.
Bp., 1899. Hornyánszky. |
(2)+XX+361p.+XLII színes t. (felragasztott képek) A díszcímlap hiányzik. |
Kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |