136. árverés - 19. tétel
Ágh Timót, dr.
Emléklapok Pécs sz. kir. város multjából és jelenéből. Az orvosok és természetvizsgálók XXVII. vándorgyűlése tagjainak felajánlja Pécsváros közönsége. Pécs városa megbizásából szerkesztette ~.
Pécs, 1894. Taizs József ny. |
(4)+261+(6)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |