136. árverés - 189. tétel
Hunfalvy János, dr.
Dél-Európa, különös tekintettel a néprajzi viszonyokra
Bp., 1884. Athenaeum. |
(8)+767p. (Egyetemes földrajz. I.) |
Hozzá: A magyar birodalom földrajza, különös tekintettel a néprajzi viszonyokra Bp., 1886. Athenaeum. VI+(2)+888p. (Egyetemes földrajz. II.) Hozzá: Éjszaki- és Közép-Európa földrajza, különös tekintettel a néprajzi viszonyokra. Hátrahagyott kéziratai alapján befejezte és sajtó alá rendezte Dr. Thirring Gusztáv. Bp., 1890. Athenaeum. IX+590p. (Egyetemes földrajz. III.) |
Egységes, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Kis kopásnyomoktól eltekintve nagyon szép példány. |