136. árverés - 186. tétel
Horváth Mihály — Garay János
Nádor-emlék. József cs. k. főherczeg Magyarország félszázados nádorának élete. Írta H. M. Pályaképek főherczeg József nádor életéből. Írta G. J.
Pest, 1865. Heckenast. |
1t.+VIII+(4)+196p. |
Díszesen aranyozott, javított, kiadói vászonkötésben. |