134. árverés - 492. tétel
Virágfüzér. Kiadja a' soproni tanuló Magyar Társaság.
Sopronban, 1837. Kulcsár Katalin ny. |
2t. (címkép+díszcímlap)+237+(5)p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A levelei enyhén foltosak. Aranymetszéssel díszítve. |
Szüry: 5074. |