134. árverés - 475. tétel
Fekete Lajos
Népszerű erdészeti növénytan beszélgetésekben. I-III. füzet [egybekötve].
Bp., 1901-1903. Orsz. Erdészeti Egyl. |
VI+85+(29)p.+XVt. (színes kőnyomatok, felragasztva)+(6)+102+(4)+IV+(4)+196+20p. Számos szövegközti rajzzal. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |