134. árverés - 429. tétel
A magyar Sz. Korona országai. Magyarország, Erdély, Horvát-Tótország és a katonai őrvidék új térképe.
Pest (Bécs), 1875. Eggenberger (Kőke Frigyes kőnyomda.) |
1 színes, térk., vászonra vonva, hajtogatva. |
Mérete: 500 x 715 mm. |
Kiadói vászonkötésben. |