134. árverés - 417. tétel
Tacitus, C(aius) Cornelius
~ Könyvecskéje Német Ország fekvéséről, szokásairól és Népeiről. Magyarúl tolmácsolta Rácz István Orvos Doctor. — De Situ, moribus et populis Germaniae Libellus.
Pesten, 1826. Petrózai Trattner Mátyás' betüjivel. |
X+(3)+14-157p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |