134. árverés - 410. tétel
Bugarszky István, dr.
A chemia repertoriuma és borchemiai practikum. A budapesti szőlő- és borgazdasági felsőbb tanfolyam hallgatói számára irta ~.
Bp., 1894. Országgyülési Értesitő ny. |
VII+200+IVp. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |