134. árverés - 403. tétel
Széchenyi István, gróf
~ döblingi irodalmi hagyatéka. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta Dr. Károlyi Árpád — Tolnai Vilmos. I-III. kötet.
Bp., 1921-1925. MTT. |
1t.+XII+712p.+1t.; 1t.+(4)+712+(1)p. (Magyarország újabbkori történetének forrásai. 7-8.) |
Számozott (47./130), japán papírra nyomtatott luxusváltozat. Egy további kötete is megjelent. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szentkirályi: 70. old. |