134. árverés - 396. tétel
Szalay Ágoston
Négyszáz magyar levél a XVI. századból. 1504-1560. Közli ~.
Pest, ] 1861. Eggenberger - Geibel [stb. |
XX+432p+IXt. (Magyar leveles tár. Első kötet.) |
Hozzá: Deák Farkas: Magyar hölgyek levelei. 499 darab. 1515-1709. Közli: --. Bp., 1879. MTA. (8)+XVI+464p. (Magyar leveles tár. Második kötet.) |
Az első darab aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, a második modern vászonkötésben. Utóbbi eredeti borítója felragasztva. |
Szüry: 4097. |