134. árverés - 37. tétel
(Chelucci, Paolino) Paulinus S. Josephus Lucensis
Orationes...
Budae, 1746. Typis Veronicae Nottensteinin. |
XLVIII+330+(12)p. Kétszínnyomású címlappal. |
Hozzákötve: (Politi, Alessandro) Politus, Alexandrus: Orationes... Budae, 1746. Typis Veronicae Nottensteinin. XXXII+240p. Kétszínnyomású címlappal. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. |