134. árverés - 353. tétel
(Ambrózy György)
Keletről jöttünk. Steppe-lovas népek és a Kárpát-medence.
Bp., 1950. (Államosított Fórum ny.) |
(2)+81p. Szövegközti fényképekkel és színes térképekkel. |
Részben kifakult, aranyozott, kiadói félvászon-kötésben. |