134. árverés - 291. tétel
(Marzio, Galeotto) Galeottus Martius Narniensis
Salomon Hungaricus, Sive Commentarius Elegantissimus de Potentissimi, Felicissimi ac Florentissimi Hungariae Regis, Matthiae Corvini ... dictis ac factis
Viennae Austriae, 1723. Typ. Joh. Jac. Kürner. |
(12)+120p. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. A címlap alsó sarkát letépték. |
Poss.: Az első előzéklap verso-ján a Jankovich-gyűjtemény kézírásos jelzetével. |