134. árverés - 26. tétel
Budapest története. Szerk.: Szendy Károly. I. kötet/1-2. rész.; III. kötet.
Bp., 1942-1944. Egyetemi Ny. |
XXIII+352p.+27t. (kétold.)+3 színes, kihajt. térk.; (4)+353-867+(1)p.+32t. (nagyrészt kétold.)+6 kihajt. térk. (részben színes); XIII+(2)+460p.+72t. (nagyrészt kétold., részben színes, 3 kihajt.)+5 színes, kihajt. térk. |
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |