Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
134. árverés
Tételek [1-3]
Aprónyomtatvány [4-5]
Tételek [6-11]
Balaton [12-13]
Tételek [14-24]
Buda és Pest [25-33]
Tétel [34]
Céhes emlékek [35-36]
Tétel [37]
Cigányság [38-42]
Családtörténet [43-54]
Tételek [55-59]
Deák Ferenc és kora [60]
Tételek [61-64]
A dualizmus kora [65-70]
Tételek [71-74]
I. világháború - hadifogság [75-81]
Tétel [82]
Erdély [83-100]
Erdélyi Szépmives Céh [101-104]
1848-1849 [105-137]
Ezredtörténetek [138-140]
Tételek [141-146]
Fénykép, fényképészet [147-150]
Tételek [151-152]
Folyóirat [153-162]
Tételek [163-165]
Görgei Arthur és kora [166-169]
Tétel [170]
Nyelvészet [171]
Tételek [172-181]
Humor, anekdota [182-192]
Tételek [193-196]
Judaica, zsidókérdés [197-204]
Tételek [205-206]
Kalendárium, naptár [207-208]
Tételek [209-216]
Kézirat [217-230]
Tételek [231-233]
Kner-nyomtatvány [234]
Tételek [235-238]
Kossuth Lajos és kora [239-243]
Tételek [244-253]
Különleges ajánlások [254-265]
Tételek [266-269]
Lóismeret [270-271]
Tételek [272-273]
II. Rákóczi Ferenc és kora [274]
Tételek [275-282]
Baloldali irodalom [283]
Tételek [284-292]
Ponyvakiadások [293]
Mese, ifjúsági irodalom [294-298]
Metszet, látkép [299-303]
Mezőgazdaság [304-305]
Tételek [306-307]
Szecessziós könyvillusztráció [308]
Színháztörténet [309]
Jogtörténet [310]
Tételek [311-314]
Nagyszombati nyomtatványok [315-324]
Nemzetiségi kérdés [325-333]
Tétel [334]
Nyomdászat, könyvtörténet [335-336]
Tétel [337]
Oklevél [338]
Tételek [339-340]
Színháztörténet [341]
Orvostörténet [342-345]
Tétel [346]
Önkényuralom kora [347-351]
Tétel [352]
Őstörténet [353-358]
Tétel [359]
Horvát kérdés [360]
Tételek [361-374]
Régi Magyar Könyvtár [375-377]
Tételek [378-388]
Szabadkőművesség [389-392]
Szepesség [393]
Tételek [394-397]
Széchenyi István gróf és kora [398-406]
Tételek [407-409]
Szőlészet, borászat [410-415]
Színháztörténet [416]
Tételek [417-418]
Tankönyvek [419-426]
Térkép, atlasz [427-431]
Tételek [432-446]
Utazás [447-456]
Útikalauzok [457-471]
Tétel [472]
Vadászat [473-483]
Tétel [484]
Várak [485-487]
Baloldali irodalom [488]
Tételek [489-499]
134. árverés - 168. tétel
<
>
Králik Lajos
Görgey Arthur. A vádaskodás. Szobra. Reliefjei. Képei.
Bp., 1906. Franklin-Társulat.
134p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.