134. árverés - 140. tétel
Wrede, Alfons Freiherr von
Geschichte des k. und k. Infanterieregimentes Michael Groszfürst von Ruszland Nr. 26. Von seiner Errichtung bis zur Gegenwart 1717-1909. Im Auftrage des Regimentskommandos bearbeitet vom Obersten des Ruhestandes ~.
Győr (Brünn), 1909. Rudolf M. Rohrer ny. |
1t.+XI+701p.+6t. |
Hozzá: Csernoch János, dr.: Beszéd, melyet a Mihály orosz nagyherczeg nevét viselő 26. sz. cs. és kir. gyalogezredhez annak ünnepélyes eskütétele alkalmából 1893. november 1-én intézett --. Esztergom, 1893. Buzárovits Gusztáv ny. 18p. |
Aranyozott, kiadói félbőr-kötésben. Aranymetszéssel díszítve. |