133. árverés - 94. tétel
Műipar. Kiadta a' Magyar Mezőgazdasági Egyesület. Ismeretterjesztő szakosztályi felügyelés alatt szerkeszték Kacskovics Lajos és Török János.
Budán, 1841. Egyetem' betűivel. |
(8)+408p.+1 kihajt. mell. |
A Széchenyi kezdeményezésére létrejött egyesület célja a mezőgazdaság fejlesztése volt. A folyóiratnak csupán ez az egyetlen évfolyama látott napvilágot. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: Id. Szinnyei József tulajdonosi bejegyzésével. |