133. árverés - 39. tétel
Heltai Gáspár
Magyar krónika. Nyomtattatott Kolosváratt 1574. Most pedig újonnan Nagy-Győrben. I-II. darab [egybekötve].
Győr, 1789. Streibig ny. |
(8)+472p.+7t.+384+(4)p.+1t. A címlapokon metszetvignetta. |
A rézmetszetű táblák a Nádasdy-féle Mausoleum királyképeinek másolatai. |
Kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel. Néhány levél enyhén foltos. |
Szüry: 1813. |