132. árverés - 530. tétel
Szemere Bertalan
Utazás külföldön. I-II. kötet.
Budapest, 1840. Magy. Kir. Egyetem. |
(8)+297+(3)p; (2)+325+(4)p+1 kihajt. mell. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, XX. századi félvászon-kötésben. A második kötet levelei enyhén vízfoltosak. |
Szüry: 4249. |