132. árverés - 496. tétel
Tatay István
Költészeti és szónoklati remekek, magyar prosodiával, metrikával, s a költői és szónoki beszédnemek és fajok rövid elméleti fölvilágositásával... tanulók... egyéb serdültebb mindkétnemü olvasóknak használatára közre bocsátja ~. Olcsó kiadás.
Pesten, 1857. Kilián György. |
(4)+579+(7)p. |
A mű először tíz évvel korábban jelent meg. |
Javított, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |