132. árverés - 487. tétel
Pettenkoffer Sándor
Utmutatás a must és a bor helyes kezelésére
Bp., 1910. Pallas. |
(2)+264p. Szövegközti képekkel. (A m. kir. földmívelésügyi miniszter kiadványa. 1910. 17. sz.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |