(Bp., 1934-1939. Hungária ny.) |
A szerző detektívfelügyelő volt, bűnügyi témájú írásai a Magyar Rendőr folyóirat különlenyomataiként jelentek meg. Az első darab címlapján a szerző dedikációja olvasható. |
Kopottas, enyhén sérült gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borítók bekötve. |