132. árverés - 352. tétel
May, (Karl) Károly
Winnetou. Teljes kiadás három kötetben. Fordította Kosáryné Réz Lola. I-VI. kötet.
Bp., (1927.) Athenaeum. |
251p.+3t.; (3)+252-613+(3)p.+3t.; 240p.+5t.; (3)+242-570p.; 250p.+3t.; (3)+252-636+(1)p.+3t. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szép példány. |