132. árverés - 349. tétel
Mándoky Béla
Emléklapok. Apró történetek, rajzok, adomák a magyar vidéki szinészet életéből 1860-tól 1891-ig. I-II [egybekötve].
Debrecen, 1891-1892. Debreczeni Ellenőr ny. |
148+(1)+154+(3)p. Dedikált példány. |
A második kötet "Szinész-világ" címmel jelent meg. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 2958-2959. |