132. árverés - 247. tétel
Timon Ákos
Magyar alkotmány- és jogtörténet különös tekintettel a nyugati államok jogfejlődésére. Harmadik bővített kiadás.
Bp., 1906. Hornyánszky Viktor. |
XIV+(2)+769p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |