132. árverés - 218. tétel
Hampel József
A régibb középkor (IV-X. század) emlékei Magyarhonban. I-II. rész.
Bp., 1894-1897. MTA. |
174+(1)p.+CCt. (részben kihajt.); VII+512+(1)p.+CCI-CCCLXIIt. |
Az első kötet kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben, a második korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |