131. árverés - 30. tétel
Faludi Ferentz
~' költeményes maradványi. A' jegyző könyvvel együtt. A' költeményes gyüjtemény' öregbedésére egybe szedte, és közre botsátotta Révai Miklós. Második meg jobbíttatott nyomtatás.
Pozsonbann, 1787. Loewe A. |
(12)+260p. |
Hozzákötve: Téli éjtszakák. Vagy is a' téli est időnek unalmait enyhítő beszédek. -- maradvány munkája. Holta utánn darab írásaiból közre botsátotta Révai Miklós. Pozsonbann, 1787. Patzkó Ágoston Ferentz ny. 331p. Hozzákötve: Bölts ember vagy-is az erköltses böltseségre vezérlő rövid oktatások. Második ki-adás. Po'sonyban, 1787. Patzko Ágost. Ferentz ny. (6)+122p. Hozzákötve: Szent ember, vagy-is szent életre vezérlő istenes oktatások. Második ki-adás. Po'sonyban, 1787. Patzko Ágost. Ferentz ny. (8)+119p. |
Kopottas, aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. |
Szüry: 0, 1257., 0, 1256. |