131. árverés - 22. tétel
Ellenőr. Politicai zsebkönyv, a' pesti Ellenzéki Kör megbízásából szerkeszté Bajza (József).
[Pest] Németországban, 1847 [1848. Lauffer.]. |
(4)+IV+587+(5)p.+2 mell. (kihajt.) Első kiadás. |
A híres ellenzéki zsebkönyv szerzői között találjuk Kossuthot, Petőfit, Szemere Bertalant, Irinyit és Vörösmartyt is. |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. |