131. árverés - 163. tétel
S(z)ábel Boldizsár
Dsengischán khámok khámja' és karizmei szultán Mehemet' történetei. Mellyeket A' Vitézi és Politikai nagy Tettek' olvasásában gyönyörködők' kedvekért örmény és görög nyelvből fordított ~.
Pesten, 1816. Trattner János Tamás. |
2t.+VIII+219p. |
A szerző erdélyi örmény kereskedő volt. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Körülvágott példány, ez néhány levélnél a szöveget is érinti. |