131. árverés - 109. tétel
Dante, (Alighieri)
~ Komédiája. I-III. rész. Forditotta Babits Mihály.
Bp., 1913-(1923.) Révai. |
(4)+332p.+12t.; (6)+296p.+12t.; (4)+320p.+12t. Zádor István könyvdíszeivel. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. Márványozott előzéklapokkal. |