131. árverés - 107. tétel
Mohammed' Abdalia fia' hamis prófétának islami hit-vallása, vagy is az Al-Korán... magyarosíták 's némelly Jegyzetekkel világosíták Buzitai Szeldmayer Imre és Gedeon György.
Kassán, 1831. Werfer Károly. |
VIII+9-516+(1)p. |
Az első teljes magyar nyelvű Korán. A fordítók Christian Reineck 1721-es lipcsei kiadását használták, amely az olasz Ludovicus Maraccius XVII. század végi latin fordítása alapján készült. |
Enyhén kopott, korabeli papírkötésben. |