130. árverés - 82. tétel
Drozdy Győző
Az ékesszólás tudománya. Szónoki segédkönyv. I-IV. kötet.
Bp., 1939. Szerző. |
287+(7)p.; (2)+289-561+(5)p.; (2)+563-935+(4)p.; (2)+937-1445+(28)p. |
A címlapon olvasható szöveg tanúsága szerint néhány példányban, stencilezett sokszorosítással készült kiadvány. A szerző országgyűlési képviselő volt. |
Festett, kiadói vászonkötésben. A kötések lazák, belülről papírcsíkkal megerősítve. A gerinceken apróbb sérülésekkel. |