130. árverés - 62. tétel
Nagy Iván családtörténeti értesítő czimerekkel és leszármazási táblákkal. Szerkesztik és kiadják Dr. Komáromy András és Pettkó Béla. 1899-1901. évfolyam [egybekötve].
Bp., 1899-1901. Kilián Frigyes utóda -- Athenaeum. |
(4)+324+(4)+283p.+1 kihajt. mell.+(4)+262p. |
Teljes, több évfolyama nem jelent meg. Hozzákötve: Márki Sándor: Emlékbeszéd Nagy Iván r. tag felett Bp., 1900. MTA. 23p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |