130. árverés - 431. tétel
Lázár Kálmán, gr(óf)
A szabad természetből. Képek és vázlatok.
Pest, 1873. Szent István-Társulat. |
VI+(2)+254+(2)p. (Házi könyvtár. XII.) |
Hozzákötve: Hasznos és kártékony állatainkról. Kézikönyv mezei gazdák, erdőtulajdonosok és kertészek stb. használatára. I. rész. Emlősök, madarak, hüllők. Bp., 1874. Szent István-Társulat. (2)+132p. Szövegközti fametszetekkel. (Házi könyvtár. XVII.) |
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |