130. árverés - 425. tétel
Schweiger-Lerchenfeld, A. v.
Donaufahrt. I-II [egybekötve].
Wien -- Bp. -- Leipzig, é.n. A. Hartleben. |
(8)+152p.+8 kihajt. t.; (4)+163+(9)p.+8t. (7 kihajt.) Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti képekkel. (Hartleben's Neue Reiseführer. 8-9.) |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |