130. árverés - 424. tétel
Rudolf trónörökös
Utazás a Keleten. Ford.: Brankovics György. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., (1883.) Wodianer. |
(8)+214+(1)+(4)+244+(1)p. Szövegközti illusztrációkkal. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A gerincen apró javítással. |