130. árverés - 405. tétel
A magyar Sz. Korona országainak térképe az uj megyei beosztás tekintetbevételével az 1876 XXXIII. 1880 LV. és az 1881 LXIV. törvényczikk alapján. Iskolai és magánhasználatra tervezte és rajzolta Hátsek Ignácz.
Bp., 1888. Lampel R. |
1 színes térkép, hajtogatva. |
Mérete: 290 x 440 mm. |
Sérült, kiadói papírborítóban. |