130. árverés - 344. tétel
Statuten für den erhabenen Oesterreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden
Wien, 1808 [1901.]. ny.n. |
1t.+20+(4)p.+4+IVt. |
Enyhén foltos, aranyozott, kiadói vászonkötésben. A hátsó kötéstáblán nedvesség okozta sérüléssel. Az utolsó néhány levél és tábla vízfoltos. |