130. árverés - 339. tétel
Révai Miklós
~' elegyes versei, és néhány apróbb köttetlen írásai. Függelékül hozzájok adatnak másoknak is némelyly hozzá íratott darabjaik, végre néhány régiségek is.
Pozsonbann, 1787. Loewe Antal. |
(16)+325p. Első kiadás. |
Hozzákötve: -- latina. Edita amicorum hortatu et sumtibus. Jaurini, 1792. Typis Josephi Streibig. 194p. Hozzákötve: Carmina quaedam --. Accesserunt amicorum judicia recentoria. Sopronii, 1801. Typis Antonii Siess. 46+(2)p. Hozzákötve: Demetrio Görög... applaudit -- H.n., é.n. ny.n. (4)p. Hozzákötve: Bibliotheca Hungarica patriae consecrata a... Francisco Széchényi... celebravit -- Pesthini. 1802. Typis Mathiae Trattner. (4)p. Hozzákötve: Angulorum rectaeque trisectio et consectaria circuli quadratio. Utramque methodo planissima detexit --. Viennae, 1797. Ex Typ. Davidis Hummel. 64p.+III kihajt. t. Hozzákötve: Hannulik, (János Krizosztom) Joannes Chrysostomus: Eucharisticon — A' kegyes oskoláknak háláadatosságok az ország-gyűlésnek méltóságos, és tekintetes rendjeihez Pesthini, 1802. Typis Mathiae Trattner.15p. |
Enyhén sérült gerincű, kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. Az első mű címlapja javítva. |
Szüry: 3824. |