130. árverés - 253. tétel
Brophy, John
Ilonka speaks of Hungary. Personal Impressions and an Interpretation of the National Character. Second impression.
London, (1936.) Hutchinson & Co. |
256+(32)p.+8t. |
Az előzéklapon Bárdossy Lászlónak szóló ajándékozó sorokkal. |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |