130. árverés - 247. tétel
A magyar országgyűlési képviselők arczkép-albuma 1896.
Eperjes, 1896. Divald Károly Fia. |
(258)+8p.+129t. (fényképek) |
Díszesen aranyozott, enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Az első kötéstáblán a Szent Koronát is magába foglaló, aranyozott, domború középdísszel. A gerincen kis sérüléssel. |