130. árverés - 245. tétel
A magyar kir. honvéd Ludovika Akadémia története... Szerkesztette: dezséri bachó László.
Bp., 1930. ("Stádium" ny.) |
1003+(3)p.+50t. (10 színes) |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen apró sérüléssel. |