130. árverés - 244. tétel
Magyar diplomacziai emlékek Mátyás király korából 1458-1490. A M. Tud. Akadémia Történelmi Bizottsága megbizásából szerkeszték Nagy Iván és B. Nyáry Albert. I-IV. kötet.
Bp., 1875-1878. MTA. |
XXIII+(1)+390p.; (6)+XXI+448p.; (4)+XXVII+447p.; (10)+XXVI+434+(1)p. (Magyar történelmi emlékek. Negyedik osztály.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Márványozott előzéklapokkal. A gerincek néhol befeketedtek, a negyedik kötet gerincén kis sérüléssel. |