130. árverés - 184. tétel
Széll Farkas, bessenyei
A becstelenités és a biróság előtti megkövetés a Debreczen városi régi jogban.
Debreczen, 1897. Városi ny. |
47p. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblán Debrecen festett, aranyozott, dombornyomású címerével. |