130. árverés - 167. tétel
Herman Ottó
A magyar ősfoglalkozások köréből
Bp., 1899. (Pesti LLoyd-társulat.) |
96p.+2t. (színes, kihajt.) (A Természettud. Közlöny 1899. májusi, 357-ik füzetéből.) |
A címlapon ajánló sorokkal: "Édes, jó kis leányomnak dr. Rose Henriknének a Pelebácsi". |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |